GÜSEV 2017-2018 BURS SONUÇLARI


Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Dönemi burs başvurularının değerlendirilmesi tamamlanmıştır.
Vakfımıza bu yıl Gümüşhaneli 2701 Lisans öğrencisi burs başvurusunda bulunmuş olup ilgili başvurular üzerinde yapılan inceleme ve değerlendirmeler neticesinde Vakıf Yönetim Kurulumuz 1.000 öğrencimize burs desteği sağlanması karar almıştır.
Yapılan başvurular her yıl olduğu gibi bu yılda vakıf bünyemizde kurulan Vakıf Burs Değerlendirme Komisyonunca değerlendirilmiş ve neticesinde burs almaya hak kazanmış öğrencilerimizin isimleri belirlenmiştir. İsimlerin yer aldığı listemizin tamamı vakfımızın http://www.gumushanevakfi.com internet sitesinde yayınlanmıştır.
Vakfımız burs ödemelerini 2 eşit parça halinde 500,00 er TL olmak üzere toplamda her öğrenci için 1.000,00 TL olarak ödeme yapılmasına karar vermiştir.  
Burs almaya hak kazanan ve listede isimleri açıklanan öğrencilerimiz en geç 05.02.2018 tarihine kadar gerekli evrakları tamamını eksiksiz biçimde hazırlayarak Vakfımızın Halil Rıfat Paşa Mahallesi Güler Sokak No:42 D. 1 Okmeydanı-Şişli / İst. Adresinde bulunan Vakıf Merkezine kargo yolu ile ulaştırmaları gerekmektedir.
Bu vesile ile; öncelikle vakfımıza bağışta bulunarak öğrencilerimizin eğitim ve öğretim süreçlerine katkıda bulunmamıza vesile olan destekçilerimize, bağışçılarımıza tüm öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Eğitimlerini sürdüren öğrencilerimize ise ders ve sınavlarında muvaffakiyetler dileriz.

Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı
Yönetim Kurulu Adına Başkan
Nevzat GÜRLER
 
 
Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimizden İstenilen Evraklar:
1.      Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
2.      Bir adet fotoğraf
3.      Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus müdürlüğünden alınacaktır)
4.      Öğrenci belgesi
5.      Transkript belgesi (2. ve üstü sınıfta okuyanlar için zorunludur)
6.      Vakıflar Bankasından (VAKIFBANK) öğrencinin adına açılmış hesap numarası ve İBAN bilgileri
 
 
Not:
  1. Belgelerini zamanında vakfımıza ulaştıramayan (05.02.2018 Tarihinden sonra ulaşan evraklar değerlendirme dışında tutulacaktır.)
  2. Eksik ya da yanlış evrak gönderen,
  3. Burs başvuru kriterlerine uymadığı halde başvuruda bulunan
 
  1. Burs başvurularında yanlış beyanda bulunan  öğrencilere burs ödemesi yapılmayacaktır.
 
 


AD SOYAD BABA ADI  KÖY
ABDULBAKİ KELEŞ İRFAN ÜNLÜPINAR
Abdulbaki ÇUBUKCU Hasan DEMİRKAPI KÖYÜ
Abdulhalim Akhan Mustafa Merkez
Abdulhamit Üçüncü Bekir Ardıçlı
ABDULKADİR PALANCI Medet Yurt köyü
Abdulkadir Mutlu Mahmut Yukarı Özlüce Köyü
Abdulkadir Mutlu Hacı Yusuf Köycük köyü
Abdulkadir NEGİZ Fehmi sadak köyü
ABDULKADİR ARAS HACI SÜLE
Abdullah Mete Tahsin Dereyüzü köyü
Abdullah furkan Akgül Can Merkez
Abdullah Taha Asan  Telat  övünce
Abdulsamed PASLI Abdurrahim Kabaköy
ABDULSAMET KARAHAN MECİT SÜLE KÖYÜ
Abdulsamet Tanyeri Mikail Salördek
ABDULSAMET Vural Yaşar Gümüşgöze
ABDULSAMET  ERMİŞ  ABDULLAH  AKPINAR 
abdurrahim söğüt yusuf söğütağıl
Abdülhamit Şanlıtürk Habib Esenyurt
Abdüssamet  Korkmaz Mehmet Gümüşgöze 
Adem Çakır Selahattin Gödül
Adem Tosun Mehmet Söğütlü
ahmet demirel nihat gülaçar
Ahmet Mayda Hacı Turan Balkaya Köyü
Ahmet Mutlu Nevzat Sarışeyh köyü
Ahmet Soylu Osman Yeniköy 
AHMET TUNA MEHMET TELME
AHMET YÜCEL ERCAN SARICA
ahmet taşdemir yusuf merkez
Ahmet  Ayan Nazım Gökçeköy
Ahmet Alperen Sünnetçi Emrah Keçikaya
Ahmet emin Yazici Hamil Kecikaya
Ahmet Emir Köse Murat Tekke Köyü
Ahmet Furkan Tunç Halit Salyazı
Ahmet Sırrı  Çelik Şükrü  Kılıçtaşı Köyü 
Ahsen Baloğlu Rubil Yok
Aleyna Bildik Hüseyin  Geçit köyü 
aleyna yavuz    
ALEYNA AKGÜL TUNCAY MERKEZ MAHALLESİ
Aleyna Kaya Hüseyin Avşarbey (Çaltılı)
Aleyna KÖKMEN Ertuğrul Pehlivantaşı Köyü
Aleyna Duran Ali Karaçukur
Aleyna Yılmaz Halil Akbulak
Aleyna irem Daltaban Emren Kelkit merkez
Aleynanur Yazgan Şerif Tekke köyü
Ali AYDIN Adem Araköy köyü
ali çolak ömer  çayırçukur köyü
Ali Bayram Mehmet Gündoğdu Köyü
Ali KORKMAZ Ömer Gerdekhisar
ALİ BURAK YEŞİL BÜNYAMİ ARZULARKABAKÖY
Ali Eren Gök Erdem Gökdere
ALİ FUAT AKTAŞ HÜSEYİN ŞEPHANE
Ali Kemal Demirel Fehmi Dedeli Köyü
Ali Osman Tonyalı YUSUF Budak KOYU
Alparslan sezgin Tahsin söğütlü beldesi
Alparslan Onuk Hüseyin  söğütlü beldesi
Alparslanhan türkeş Kesler Dursun ali Merkez
Alper Özder İsmet Deredolu
Alper  Öktem  Salih  Çamlı köy 
arif osman akyol muammer kılıçtaşı
Asiye Selçuk Yusuf Gümüşgöze Beldesi
ASİYE AKGÜL TUNCAY MERKEZ MAHALLESİ
Aslı Demirci Ayhan Budak
Aslıhan ERTUÇ Aydın Balkaya Köyü
Aslıhan Kudun Muhammet Köse
Aslıhan Öztürk Ahmet Evren köyü
Asude Pala Doğan Gerdekhisar
Asuman Ateş Abdullah Yeniköy
Asuman Sözen Mehmet Yuvacık koyu
Ayça Aydurmuş Canay Dibekli Köyü
ayça nur karagöz vedat  
ayșe hilal yılmaz irfan gümüștuğ
Aykut Kına Kayhan BAŞPINAR
Aykut Kara Yalçın Ara köyü
Aylar Onuk Huseyin Sogutlu belediyesi
Aysel Keskin Ernail Gümüşgöze 
Ayşe Özgür Davut Sökmen köyü
Ayşe ASLAN Aziz Yeniyol Köyü
AYŞE TAŞDELEN PAŞA YAYLIM KÖYÜ
Ayşe TOK Akay Mahmatlı
Ayşe ÖZER Özgür Kaş Köyü
Ayşe Aytekin Yılmaz Yıldız Köyü
Ayşe  Gümüş  Salih İlecik Köyü 
Ayşe Nur Ergüder Ömer Yok
AYŞE SİNEM YURT ZEKİ KABAKÖY
AYŞEGÜL ÖZEL HATEM ALACAHAN
ayşegül uyanık vehbi GÜNEYÇEVİRME
Ayşegül  Aydoğdu  Nurettin  Tekke
Ayşenur Hayal Celal Demirören
Ayşenur Künt HacıAli Köycük köyü
Ayşenur TOZLU Selim Kocayokuş
Ayşenur Tursun Halil Gödül köyü
Ayşenur Türkel Salim Söğütlü Beldesi
ayşenur uçan hamza arzularkabaköy köyü
Ayşenur Çimen Bekir Esenyurt
AZİZ YAZICI ERCAN DOĞANCA KÖYÜ
Bahar Pala Selim Kayadibi köyü
banu koç osman şendere köyü
barış şahin hasan söğütlü beldesi
barış özer yosma aşağı uluköy mahallesi
Barış  Küçük  Cafer Pehlivantaşı 
Başak  Bayrak Salim Gümüştuğ
BATUHAN BAYLAN Dursun Beşdeğirmen Köyü
Batuhan TUNÇ Kadir Ünlüpınar
batuhan karakaş    
Batuhan Demirel Fehmi Dedeli Köyü
Batuhan  Daltaban Çetin  Yok
Bayram MERAL Yusuf Subaşı Köyü
Bayram Zengin Sakip Budak köyü
Bedirhan Kural Ali Arzular kabaköy beldesi
BEKİR NALÇACI MUSTAFA İNÖNÜ MAH.
Bekir ASLAN Yusuf Karaçukur
BENSU BALCI İLKER Aksöğüt
Berat Keleş Yusuf yok
Berat Onur  Arif Yeşilbük beldesi
BERAT CANSU YUCAL MAİL RASİM BÜYÜKCAMİ MAHALLESİ
Berkan Metehan Tunç Aziz Salyazı
Berna Özkan  Ecevit Aşağı Uluköy Mah.
Beşir Güldal Kenan Taşlıca
BETÜL MEŞE EMİN SÖĞÜTAĞIL
BETÜL BUDAK DAVUT KARŞIYAKA
Betül Zehra Aydoğdu Mehmet Şephane
Beytullah Aksoy  Mikail  KIZILCA köyü 
Beytullah sevindik Osman kırgeriş
Beyza Olgun Halil Gödül köyü
beyza söğüt ali ihsan süngübayır
Beyza Karagöz Erdal Süngübayır
beyza söğüt ali ihsan süngübayır
BEYZA NUR KARAKOÇ ÖMER  ÖBEKTAŞ
Beyzanur Çoşkun Hicabi Sarıçiçek
Beyzanur  Danışman Emsal  öğütlü
Beyzanur  UÇAN Recep Ali Arzular-Kabaköy Belediyesi
Bican faruk  Balcı Fikret Aksöğüt
Bilal köseoğlu yusuf Babakonağı köyü
BİLAL PELİT HÜSEYİN ÇAMLI KÖYÜ
Bilgehan Karacan Hakan Haluk Merkez
binnaz özel Nizamettin Alacahan
binnaz özel Nizamettin Alacahan
bircan yiğit isak aşağı uluköy
BİRGÜL YILMAZ MEHMET KARAÇUKUR
Buğra Duman Adem ArzularKabaköy Beldesi
Buğrahan Yerli Gökhan Küçük Cami Mahallesi
Buket Kurnaz Alibey Gümüşgöze 
Burak Meydan İsa Pirahmet
Burak Bektaş Ramazan Babakonağı köyü
Burak Bıçakcı Enver Uğurtaşı
Burak Kapucu Güven Çanakçı
Burak KULAKSIZ Yaşar Yukarıkulaca 
Burak Salantur Şefket Aktutan
Burak Varlı Adem Çimenli
BURAK DORUK CAFER DİBEKLİ KÖYÜ
Burak Aras Önsal Çamur köyü
Burak Aygün Gündoğan  Köse
Burak Köksal Muammer Gümüzgöze belediyesi özyurt mahallesi 
BURAK ÇAKMAK FEVZİ ALTINPINAR/ZERMUT
Burcu Kaya Halil Doğancaköy
burhan gündüz ahmet kırgeriş köyü
BURHAN MUTLU YAŞAR YENİKÖY KÖYÜ
Burhan Zengin Binyamin Gültepe köyü
Buse Telli Erdal Çamlı köyü 
Busenur Tunç Ali Osman Salyazı
BÜŞRA BAYAR MUSA KINALİTAŞ KÖYÜ
Büşra Çalık  Günal Çalık Köyü
büşra motor ibrahim deredolu beldesi
Büşra KAYA Hüseyin Avşarbey (Çaltılı)
Büşra Meral Cengiz  Yeniyol
BÜŞRA ARI BEKİR DÖLEK
Büşra Toygun Muammer Karaca mah
Büşra  Er Süleyman  Yağmurdere merkez köyü 
Büşra  Can Şakir Gerdekhisar Köyü
Büşra  Savaş  Özkan  Örenşar köyü
Büşranur Pezik Hasan Yeniköy
Büşranur  Yıldırım  Arif Akgedik
Cafer  Parlak Mustafa Altınpınar köyü
cahit şahin ahmet Söğütlü Belediyesi
Candan Tekinaslan Şükrü Yok
CANER YALÇIN MEHMET Güvercinlik
Cansel Direk Sefa Konaklı Köyü
Cansu Yalçınkaya  Erkan Yeşildere 
Cansu Candan Doğan Yeşilyurt
Cansu Şengül Erol Çömlecik köyü
Cansu Bektaş Nadim Evren köyü
CELAL YILMAZ NECMETTİN GÜLAÇAR KÖYÜ
celal yucal imdat büyükcami mahallesş
celil çağrı kalyas celal başpınar köyü
Ceren Sağıroğlu Mehmet Çamlıca Mahallesi Trabzon/yomra
Ceren Aydoğdu  Köksal Tekke
Ceylan Yavuz Mustafa Kuzuluk Köyü
CİHAN ZORLU İSMAİL ÇAMUR KÖYÜ
cihat ARSLAN nurettin belenli köyü
Cihat TÜRKEL Bekir Söğütlü köyü
Cihat Pektaş Murat Yuvacık Köyü
cumali tozlu celal araköy köyü
Çağatay Emin GÖK Nayim Gökdere Köyü
ÇAĞLA AYDIN HASAN Gülaçar
Çağla Kaya Halil Doğancaköy
demet uzun şahin günyüyüzü köyü
DENİZ TUNCER BÜLENT Kirazlık
Deniz Akagün Muhsin  Gözeler 
Derya Türkel Zikri Kavaklıdere
Derya Tok Neşat Deredolu/ Mahmatlı
Derya Çolak İlhan Dölek Köyü
Derya Arslan Cevdet Aydintepe
Derya hamiyet Işık Suat Seydibaba köyü
Dilara TEKİNER Ömer Yenice
Dilara Pezük Yaşar Yeniköy 
Dilara Betül Kılıç Dursun Çambaşı Köyü
DİLARE TURAN AHMET MUSALLA
Dilay Zorlu Ali ekber Güllüce köyü 
Dilek Koç Beytullah Şendere köyü
DİLEK ÖZDER EMRULLAH Deredolu Belediyesi
Dilruba BAYRAK Aydın KIRIKLI
Dilruba Tuğlu Tarık Atatürk Mahallesi
Dogukan  Akın Aydın Yalınkavak köyü
Doğanay YILMAZ Sinan İkisu
doğukan vamin kadir aksüt
DUYGU DURAN KEMAL ÖBEKTAŞ
Duygu Onuk Haluk Söğütlü beldesi/Eleç
DUYGU POLAT MUSTAFA Çayırçukur
Duygu Baş Mehmet Demirkapı köyü
Ebrar Çelik Hasan Bahçelievler Mahallesi
Ebru Doğan Ayhan -
Ebru Korkmaz İbrahim Çamur köyü 
Ebru Ataç Orhan Elmalı
Ebru Bayram Mehmet Gündoğdu Köyü
Ebru Kuku Osman Demirkapı
Ebru Çoban Abdulbari Merkez
EBRU AYTEKİN ERCAN Yıldız Köyü
EBUBEKİR CANLI HALİL BAHÇELİ KÖYÜ
Ebubekir  Demir  Bayram  Yaylım 
Eda Daştan Hüseyin  Sütveren 
Eda Kaya Hüseyin  Başpınar köyü
Eda Keskin Nazir Deredolu Beldesi
Eda Taşdan Faruk Eskikadi 
Eda Yıldız  Selçuk Karaca mahallesi
Eda Karagöz Erdal Süngübayır
Eda ORHAN Osman Zigana köyü
Edanur Akan Fuat Balkaya
Edanur Macit Taştan  Cemallı Köyü
Edanur Özgür Sami Sökmen
Edanur Şahin Ali Bolluk
Edanur şahin  Ömer  gödül köyü
edanur doğan asim gödül köyü
Edanur Köse Ali Kırgeriş
Edanur  Çelik  Alim Şen köyü 
Efendi MERAL AHMET kkaraçayır
Ekrem Gök Vedat Gökdere 
Ekrem Özlü Dursun GÜLTEPE
Elif Köksal Yıldıray Karşıyaka Mahallesi
ELİF ŞENEL Fehmi Sarıçiçek köyü
Elif Tanış Selman Arzularkabaköy 
Elif Yıldırım Hüseyin Akgedik
ELİF YILDIZ MAHMUT GÜLAÇAR KÖYÜ
ELİF AKHAN RIFAT ÇAYIRARDI
Elif Pelit Hüseyin Çamlıköy
Elif ALTUN Hayrettin Örenkale
Elif Nur EZber Ergün Kabaköy Köyü
Elife Nur Köse Mehmet Derviş Keçikaya
Elifgül Kanar Sebahattin Öbektaşı
ELİFNUR KADAKAL ALİ SÜLE
Emine MAZ Cafer Yücebelen 
Emine Pekin Hamza Budak
emine öztürk köksal süle
Emine  Kömürcü Veysel Gökçepınar 
Eminol Savaş Muhlis Yeşilova Köyü
Emirkan Karakaş Muammer Söğütalan Köyü
Emrah Balcı Bahri Aksütköyü
emrah ibil mustafa üçtaş köyü
EMRAH UÇAN Aliosman Arzular köyü 
Emrah YILMAZ Mehmet Kirazlık köyü 
Emrah Sivri Eren Yurt koyü
Emrah Alsan Hüseyin Sökmen
Emrah İlhan Lokman Kaş köyü
Emre Akın Muammer Dereyüzü köyü
EMRE SARAÇ CEVDET ÇAMLI KÖY
Emre Demirci Nurettin Yeşilköy
Emre Meral Erol Salyazı
Emre NAS Fazil Söğütlü Beldesi
Emre SEKMEN Ayhan Kabaktepe köyü 
Emre TURAN Nihat Sökmen
Emre Diktire mehmet Merkez
EMRE NAS RAMAZAN GÜMÜŞGÖZE
EMRE YILMAZ İBRAHİM ALTINPINAR KÖYÜ
Emre Köse Ali Kırgeriş
Emre paşa Taşkıner Vehbi Yalınkavak köyü
Emrr Tekin  Hüsamettin  Belenli
emrullah ÇELİK şahin karamustafa
Enes Çifci Eyüp Beşdeğirmen
Enes Ertürk Abdulkadir aslanca
Enes Şahin Cavit Yeşilbük beldesi
enes şahin ahmet Söğütlü Belediyesi
Enes  İdrisoğlu Enver Gümüşkaya Köyü
Enes furkan Coşkun Mehmet salih Karşıyaka köyü
Enes malik Yıldırım Temel *
ENİS GÜLSEVEN ENVER MERKEZ
Erdem Tok Levent Söğütlü beldesi 
erdi tozlu hikmet kocayokuş
Erdogan Celepci Ihsan Selimiye
ERDOĞAN YALÇIN MEHMET Yalınkavak Köyü
EREN BAL ERCAN A.AKÇALI
eren uzun şahin günyüyüzü köyü
ERHAN ÜSTÜN BURHAN DEREDOLU BLD.
Erkan Kaçan Şevket Övündü köyü
erkan sezgin ayhan söğütlü beldesi
ersoy aksoy lokman üçtaş köyü
ERTÜRK ÇAKMAK OSMAN KARAÇUKUR
Esin İNCE Haluk Hacıemin
ESMA ERTEKİN MUSA YUKARI ALICLI
Esma Şimşek  Selim Yeşilpınar köyü
ESMA KADIOĞLU İHSAN KAZIM KARABEKIR MAHALLESİ
Esmanur Demir Hacı Şakir Sargınkaya
Esmanur  Mutlu Abdullah  Gökçeköy
Esmaül Hüsna  ALP Emrail -
ESRA SEVİNDİK YAŞAR SADIK
Esra Kartal Erdoğan  Öbektaş
Esra Mutlu İsmail Kılıçtaşı köyü
Esra Polat Salih Erankaya Mahallesi
ESRA YAZGAN KEMAL TEKKE KÖYÜ
ESRA AKHAN RIFAT ÇAYIRARDI
Esra Çolak İlhan Dölek Köyü
esra inci şaban salyazı
Esra Zengin Cemil  Atalar Köyü
Esra Cumur Mustafa Kemal GÖKDERE
Esra Yavuz Tuncay Yok
ESRA KOÇAK MUSA SALYAZI
Esra Kübra GÜRSES Temel  Yağlıdere 
ESRANUR LAZOĞLU ZABİT SUBAŞI KÖYÜ
ESRANUR ŞAHİN  ESALETTİN ÖĞÜTLÜ 
Eymen Karahan Ömer Süle
eyüp sökmen köksal sökmen köyü
Ezgi Ceren Kaşıkçı Aytekin Güreş
Ezgi kübra Yıldız Hasan Olucak
Fadime Zengin Binyamin Gültepe köyü
Faik Torlak Safet Kaletaş
Faruk Uğur Zekeriye Güneyçevirme Köyü
Faruk Pelitli Hasan Süngübayır
FARUK OKURER OSMAN Kirazlık Köyü
Faruk Arda Kömürcüoğlu Fahri Kılıç Eskibağlar mahallesi
Fatih AYGÜN  Mahir Akbulak köyü 
Fatih EROĞLU Yemen Söğütlü B.
Fatih Yılmaz Haydar Yukarı Uluköy
Fatih Güngör Bünyami Bilgili köyü
Fatih Çubukcu Hasan Demirkapı
Fatihhan Demir Hacı Şakir Sargınkaya
Fatma Çakmak Salim tandırlık köyü
Fatma TAŞ Halis Çayırçukur köyü
Fatma Telli Nihat İnkılap
fatma uçar sedat tufaniye mahallesi
FATMA ÇIRAK HALİL DUYMADIK
FATMA küçük bayram Demirkapı köyü
Fatma  Zengin Cemil  Atalar Köyü
Fatma betül Tanış Selami  
Fatma Hande NAS Mehmet Şahin Olucak Köyü
Fatmanur Topçu Metin Kizilca köyü
fatmanur katırcı ibrahim dölek
fatmanur uçan hamza arzularkabaköy köyü
Fazlı Kesler Sadettin Merkez 
Ferhan Şanlı Muharrem İne
Ferhan  SARI Gülhan  Yeşilbük kasabası 
Ferhat Ayvaz İbrahim Bezendi
feyza özcan temel yaşar boyluca
Feyza Gündüz Özkan Sarıçiçek Köyü
Feyzanur Akkuş Zeki Çayırardı Köyü
Filiz Koca  Seyrani  Taşlıca Köyü
Fuat Demir Fahrettin Akbulak
Fuat Mutlu Cevdet Yeniköy Köyü 
Fuat TÜRKEL Bekir Söğütlü köyü
fuat keskin ernail gümüşgöze
funda Meral cihan subaşı köyü
Funda MERAL İsmail öbektaş köyü
funda uyar metin çağlar köyü
Furkan Aksu Ali Güvemli 
Furkan Çelebi Fazlı Gödül
Furkan Duran Salim Yeniköy
Furkan Keleş İsa Kaş
furkan şahin enver gödül
Furkan Duran Tahsin Doğanca
Gamze Yazğan Erol Hasköy Köyü
gamze akgül yunus altan kaledibi yarlar mahallesi
GAMZE ÇAKIR ERDAL GÖKÇEPINAR KÖYÜ
Gamze Kaya Celalettin Balıklı Köyü
Gamze Taştan Nurettin Güzyurdu Köyü
Gizem Dereli Sebahattin Hasköy 
gizem mutlu şeref kılıçtaşı köyü
Gizem Saruhan Suat Hacıemin Mahallesi
Gizem ARAS Temel Aytekin inönü
Gizem  Şahin  Bahaddin  Öğütlü 
GÖKHAN TUNÇ ERNAİL SALYAZI
Gökhan Karakaş Adem Gökçepınar köyü
gülaçtı yiğit isak aşağı uluköy
Gülay BIÇAKCI Osman Uğurtaşı Köyü
Gülbahar Maz Mustafa Yücebelen
GÜLCAN ŞİNİK ŞENOL CAYRA
Güleser Şen Bayram Kuşluk köyü
Güllü  Tok Metin  Güllüce 
Gülnur İnci Şaban Salyazı 
Gülnur Akyol Ömer Alınyayla Köyü
Gülsüm TOPAR Hasan Üçtaş 
Gülşen Aydoğdu Mehmet Şephane
Gülüzar Pekin Mustafa Budak
Gülzade Zorlu Ali ekber Güllüce köyü
Güray  NAS Erol Kılıççı köyü
GÜRKAN ŞEKER ALİ ESENYURT
H.ismail Altın Veysel Övünce
HABİBE OLGUN SÜLEYMAN GÖDÜL
Hacer Arslan Bünyami Öbektaş 
Hacer Çalık Yaşar Çalık Köyü
hafiz sezgin fazlı söğütlü köyü
Hafize YİĞİT  Halis  Bezendi
Hakan Günen Hüseyin Altınpınar
HAKAN KATILMIŞ ŞABAN KALETAŞ KÖYÜ
HAKAN KOCA İSMAİL KIZILOT
Halil İbrahim Çelik Ağadede Babakonağı
Halil ibrahim Duran fikri Gödül
Halil İbrahim Tuncay Hüseyin Gödül Köyü
Halil İbrahim Karagöz  Hasan Tekke Köyü
Halil İbrahim Tozkoparan İhsan Yalınkavak Köyü
Halil İbrahim  Uğurlu  Saadettin  Mertekli mahallesi 
Halime Hendan Cihami Alaçat
Halime Tuygun Celal  Sökmen köyü
HALİT EROĞLU ZİYA SÖĞÜTLÜ BELDESİ
Hamdi Genel Nadim Deredolu
Hamdi